Ömer Faruk SİVRİ

Öncelikle bu yolda bana destekçim ve bu önemli kararımda benim yardımcım olan sevdiklerime ve Asiye hanıma teşekkür etmeliyim. 
Önemli karar demişken; insanın alışkanlıklarında değişiklik yapması hayli zor bir durum. Olağanüstü olaylarla karşılaşmadan bunu olağan akışta başarabilmek hem enerji hem cesaret ister. Hele ki sigara gibi bir alışkanlık, hepimizin üzerinde mutabık olduğu gibi sadece bir el alışkanlığı veya bir tespih sallama alışkanlığı gibi bir alışkanlık olmadığından değiştirilmesi ve bununla başa çıkılması başta gözünü korkutuyor, daha önce denemelerimiz olmuşsa onları hatırlayıp cesaretimiz kırılıyor. Özellikle akupunktur tedavisi ile ilk iki hafta içerisinde yaşanılan sorunlar, bunalımlar en aza iniyor. İlk iki haftalık süreci atlattıktan sonra bir tane bile içsen hatta bir nefes çeksen bile onun kurallarına tekrar girilmiş oluyor. Bu durumu en güzel özetleyen cümle kesinlikle “bir taneden bir şey olur”. Nefes egzersizleri ve seansların ilerleyen dönemlerine denk gelen hipnoz ile geçmişte yaşamış olduğun alışkanlıkların yokmuş gibi, onlar olmadan da olabiliyor algoritması içinde yer ediyor. Ve süreci yaşarken yaşanılan sıkıntılar normal sürece göre daha kolay gideriliyor. Zaman ilerledikçe artık kanıksıyor ve ben bundan önce nasıl o kurallarla yaşamışım diyerek kendine hayret ediyorsun fakat her zaman temkinli olmak ve ben bir tane içersem bu oyunu kaybederim düşüncesini hatta “bir taneden bir şey olur” cümlesini hiç aklımızdan çıkarmamamız gerekiyor.

Bu kadar detaylı ve uzunca yazmamın sebebi ise günün birinde sadece bir kişi dahi olsa bu oyunu bozmak isteyen ve bu satırları okuyan büyüklerime/küçüklerime ilham kaynağı olup gelecek hayatının daha kaliteli olmasını sağlamaktır. Tabi aklıma gelmeyip unuttuğum detaylar mutlaka vardır, daha fazlasını yazmak hatta daha fazla kişiye ilham olabilmek çok isterdim. 

Velhasıl, şimdiden vereceğiniz kararlar hayatınıza güzellikler getirmesini temenni ederim.

Hatice AKBEY

Merhaba Asiye Hocam. Nasılsınız umarım gayet iyisinizdir? Asiye Hocam ben size hasta olarak geldiğimde hem aşırı derecede migren ağrılarım oluyordu, hem de psikolojik olarak hiç iyi durumda değildim. Birkaç seansla benim birçok sağlık ve de psikolojik sıkıntılarımı gayet güzel tedavi ettiniz. Size minnettarım. Çok sağolun. Sizi çok seviyorum. Hoşçakalın.

Hasan Basri

Merhaba ben Hasan Basri , psikolojik sorunlarım sebebiyle tedavi olmam gerekiyordu. Eskişehir eyisa clinic e başvurdum. Yapılan hipnoz tedavisi sayesinde kısa zamanda faydasını gördüm ve psikolojik sorunlarımdan kurtulmaya başladım. Şu an ki durumum gayet iyi ve tedaviden çok memnun oldum. Doktorumuza teşekkür ediyorum.

İlkay YAMAÇ

Teşekkürler Dr.Hanım. Geçtiğimiz günlerde yaklaşık 8 aydır yaşadığım ürtiker alerjik kaşıntılarım vücudumun hemen her yerinde saç diplerim dahil özellikle akşamları önce minik kırmızı noktacıklar şeklinde başlayan daha sonra kaşıntı artarak baloncuk şeklinde ve kaşıma hissi her geçen dakika artarak şişiyor ve kuşatıyor cildim kanayıp çizik yırtıklar oluyordu. Her akşam soğuğa yakın duş aşarak kısa süreli rahatlama ve uykusuz geceler kabusum olmuştu. İlaç kullanarak tedavide kısa sürede geçiyor ama bir süre sonra tekrarlıyordu çünkü önceki yıllar bu yoğunlukta ve sürede olmasa da bu rahatsızlığı yaşadım ilaçla tedaviyle kısa sürede iyileşip geçtiğini zannettiğim rahatsızlık meğer çığ gibi büyüyerek yeniden geldi. 8 ay yaşadığım ürtiker rahatsızlığı uyguladığınız hacamat ve akupunktur tedavi seansları sonrası iyileştim elhamdülillah. Önceleri tedirgin baktığım hacamat tedavisini kliniğinizde uzman hekim tarafından yapılan modern nezih bir klinik ve hijyenik bireysel tedavi ortamıyla şifa buldum artık uykusuz geceler sürekli her ortamda ve her yerimin aynı anda kaşınmasından geçti  duyduğum psikolojik rahatsızlıklarım geçti çok ama çok minnettarım tekrar teşekkürler sağlıklı günler dilerim.